Kinos


Kolmapäeval käisime esimest korda Kreniga koos kinos. Tahtsin juba eelmine kuu minna, aga ajasin kuupäevad sassi ja sain enda peale kuri olla, kui õhtul avastasin, et film oli juba ära näidatud ja me olime terve päeva niisama kodus lösutanud.

Seekord ostsin piletid kohe ära, kui need müüki tulid ja läksimegi koos Anu ja Sannuga filmi “Lotte ja kuukivi saladus” vaatama.

Kren oli ülitubli. Peaaegu terve aja vaatas kas minu süles või Kareli süles filmi. Kodus meil üldjuhul telekas väga ei käi, nii et eks ta kasutas juhust ja nautis täie raha eest 😛 Lõpus küll enam ei viitsinud, aga siis asjatas niisama. Kui mitte väikest jutustamist ja filmi muljete jagamist mitte arvestada, ei teinud ta ühtegi piiksu ja oli tõesti väga tubli kinokutt 🙂
Sannu vaatas alguses 10 minutit tooli seljatuge ja siis jäi turvahällis magama 😀 Nii et tal oli ka asjalik kinoskäik 😀

Ümberringi lapsed päris nii tublid ei olnud ja nutjaid oli ikka palju. Filmi süvenemist see natuke segas ja seega on üsna lootusetu beebidega koos kinos olles väga erilist filmielamust saada 🙂 Aga film oli armas ja fantaasia- ning seiklusrikas ja täpselt lastele vaatamiseks sobiv. Võin soovitada küll.

Kren ja Sander

Pildid on Anu tehtud.

Üks arvamus “Kinos” kohta

Kommenteerimine on suletud.