10-kuune Krennu

Meie Kren on saanud juba 10-kuuseks. Eelviimane minisünnipäev, no täiesti uskumatu ju! Milline on siis üks kümnekuune Krennu ja mida talle teha meeldib?

– Turnib igal pool. Ka väga ebatasastel pindadel, aga kukkumise ja nutu järel teeb ta seda uuesti. Hetkel on lemmik voodi najal püsi tõusmine ja ühest voodi äärest teise külgsammudega vudimine, iga päevaga toimub see aina oskuslikumalt.

– Armastab vett juua. Kui ta juba veepudelit näeb, siis läheb täiesti pööraseks – hakkab õhku ahmima ja kui paari sekundiga vesi temani ei jõua, läheb kisaks lahti. Vett juues paneb silmad kinni ja naudib sajaga 🙂

– Kolmehambaline. Alles nädalake tagasi ilmus lõpuks ka kolmas kiks, väga kaua ajas kahega läbi 🙂 Tundub, et ka neljas on kohe tulekul.

– Raputab palju pead. Kui miski ei meeldi, siis raputab kohe kõvasti, et vastumeelsus ikka hästi välja paistaks. Kui kõht täis saab, surutakse huuled kriipsuks kokku ja kõva pearaputamine läheb lahti.

– Sööb liiva. Nii, kui randa jõuame ja maha istume, võtab Kren kohe peotäie liiva ja topib suhu. Rannaskäigud mööduvad “Krennnn ära pane liiva suhuuuuu!” saatel. Ei toimi millegipärast 🙂

– Reageerib oma nimele. Vahel ka näiteks sõnale kapsasupp 😛

– Küsib eeeh?. Kui mõni asi ei toimi päris nii nagu tahaks, siis vaatab ta küsiva näoga otsa ja küsib eeeh? Küsimust tekitab näiteks see, kui kiirabiauto mööda sõidab või kui muusika otsa lõppeb.

– Armastab tantsimist. Nii kui muusika käima panna, läheb nõksutamiseks lahti. Vahel pole isegi muusikat vaja, piisab ka näiteks sellest samast kiirabiauto sireenist või koera haukumisest.

– Pirisev. Üksi väga mängida ei viitsi ja porr-porr hakkab pihta, kui talle tähelepanu ei pöörata.

– Naudib tagaajamismänge. Ükskõik kummas rollis ta siis on, kas tagaajaja või tagaaetav 🙂 Vudib elu eest ja samal ajal naerab nii meeletult, et oht on uppi lennata. Kui emme või issi rohkem enam tõesti ei jõua, väljendatakse oma pahameelt kõvasti. “Missss mõttttes enam ei jõua, see on ju niiiiii ägeeee!?”

– Armastab meid väga ja näitab oma armastust ka välja. Kallistab palju ja musitab palju (need küll päris kallistamise-musitamise moodi veel välja ei näe, aga vähemalt ta üritab) ja poeb tihti sülle. Meie armastame teda ka. Nii-nii palju!

Üks arvamus “10-kuune Krennu” kohta

Kommenteerimine on suletud.